ADVENT PRO DĚTI

4. NEDĚLE ADVENTNÍ

Chvála Kristu, milé děti, farníci,
máme pro vás připravený čtvrtý díl pořadu „Na kafíčko se světcem“.
Jména světců, kteří přijali naše pozvání do studia, jste se dozvídali následující týden. Protože je toto video poslední, jméno naší světice se dozvíte v křížovce.
Připomínáme, že vypracované pracovní listy můžete přinést během vánoční doby do sakristie a vyzvednout si malou odměnu.
hlučínská mládež
ODKAZ KE STAŽENÍ VIDEA ZDE
KŘÍŽOVKA KIE STAŽENÍ ZDE

3. NEDĚLE ADVENTNÍ
Chvála Kristu, milé děti, farníci,
máme opět pro vás připravený další díl pořadu „Na kafíčko se světcem“.
Doufáme, že se vám podařilo uhádnout jméno světice z minulé druhé neděle adventní a také jste úspěšně vyplnili pracovní listy. Správné jméno světice se dozvíte v následujícím videu.
V dnešním videu se můžete těšit dokonce na dva světce. Věříme, že i tentokrát uhádnete, o jaké světce se jedná. Dávejte dobrý pozor při sledování videa, naleznete v něm odpovědi na úkoly v pracovních listech.
Radostné prožití třetí neděle adventní
přeje hlučínská Mládež

ODKAZ KE STAŽENÍ VIDEA ZDE
PRACOVNÍ LIST PRO MLADŠÍ DĚTI ZDE
PRACOVNÍ LIST PRO STARŠÍ DĚTI ZDE

2. NEDĚLE ADVENTNÍ
Chvála Kristu, milé děti, farníci,
opět po týdnu se ozýváme s naší adventní aktivitou (nejen) pro děti. Doufáme, že minulý týden nebylo moc těžké uhádnout světce z videa, díky křížovky a něco nového se dozvědět. Správné jméno se dozvíte ve videu, či v přiloženém souboru se správným řešením křížovky.

Dnešní druhý díl Na kafíčko se světcem nám odhalí další pozoruhodný životní příběh jednoho ze světců. Dokážete i tentokrát přijít na to (ať už pomocí křížovky nebo hledáním v moudrých knihách), o koho se jedná?

VIDEO KE STAŽENÍ ZDE
PRACOVNÍ LIST KE STAŽENÍ ZDE

ŘEŠENÍ KŘÍŽOVKY Z 1. NEDĚLE ADVENTNÍ ZDE

Pěknou druhou adventní neděli přeje
Hlučínská Mládež

++++

1. NEDĚLE ADVENTNÍ
Chvála Kristu,
letošní adventní dobu nemůžeme trávit všichni pospolu v našem kostele, nicméně studio Hlučínská mládež si pro vás připravilo seriál Na kafíčko se světcem. Do našeho studia během adventní doby přivítáme několikero světců a vyptáme se jich na pár otázek.
Nejen pro děti přikládáme pracovní listy k videu. Pracovní listy jsou rozděleny pro mladší děti a starší popř. pro samotné rodiče a prarodiče.
Jména světců nebudou v daném videu sdělena záměrně. Celý týden máte na zjištění o koho se jedná. Jméno bude  v dalším díle.

Pěkné prožití adventní doby přeje
Hlučínská mládež