TÝDEN PRO RODINU

RODINA MÁ CENU 

Vnímáme potřebu výrazněji ocenit a poukázat na to, co je v rodině dobré, neboť v každé rodině jistě najdeme něco dobrého. Motto tedy vyjadřuje tuto myšlenku: Rodina má cenu.

A my se hned ptáme, v čem si vážíte vaší rodiny, co je pro vás v rodinném životě důležité? Chtěli byste někoho v rodině ocenit? Jste aktivní v budování rodinné atmosféry? Je starost o rodinu jen soukromá záležitost, nebo má vliv na celou společnost? Můžeme budováním rodinného prostředí ovlivnit budoucnost? Jaké hodnoty jsou pro nás v rodinném životě důležité? V čem chceme být pro naše děti neocenitelní?

Cílem je, abychom vrátili rodinu do veřejného zájmu a poukázali na hodnoty, které má nejen pro společnost, ale pro každého z nás.

ZÁZNAMY Z PŘEDNÁŠEK SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE:

Jan a Gabriela Zajíčkovi – „7 let společnou cestou“

O. Lukáš Engelmann – „Krize autority“

Marie Varechová – „Komunikace v manželství“

O. Lukáš Bakajsa – „Moje životní cesta“