ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Bratři a sestry, přijměte pozvání do Hlučína na rozsvícení vánočního stromu v neděli 2. prosince od 17 hodin. V  15 hodin začnou na náměstí vánoční trhy a také pohádka pro děti Krakonošovy Vánoce. Dům dětí a mládeže Hlučín připravil od 15 hodin v Zámeckém klubu pro všechny zájemce kreativní dílničky. V 16.15 vystoupí pěvecký sbor Sluníčko působící při Základní škole Rovniny.

První svíce se bude zapalovat v 16.30 a v 16.45 bude možnost posvětit adventní věnce. Pod rozsvíceným vánočním stromem zahraje hudební skupina Bakchus, která interpretuje středověkou muziku. Na náměstí nebude chybět Ježíškova pošta, zvonička, přiletí andělé, své umění předvede kovář, děti se svezou na kolotoči. Více informací naleznete ZDE.

Tímto dnem také zahájíme dobu adventní – je to čas přípravy a očekávání narození Ježíše Krista. Kéž každý z nás prožije tuto dobu ne ve shonu a zmatku, ale v pokoji a radosti. K tomu Vám všem vyprošuji Boží požehnání.

o. Petr