REAKCE NA ZÁKAZ VLÁDY – MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Bratři a sestry, vzhledem k nebezpečí nákazy a v rámci zákazu vlády všech akcí nad 30 účastníků si prosím pozorně přečtěte níže uvedený odkaz, ve kterém naleznete veškeré důležité informace týkající se naší farnosti.

Sledujte také naše stránky, na kterých budeme uveřejňovat změny, příp. další informace. Věříme, že s Boží pomocí a společnou modlitbou, která nám bude posilou v současné situaci, vše překonáme. Modlíme se za každého z vás, zejména pak za naše nemocné. Kéž vám Bůh žehná!

REAKCE NA ZÁKAZ VLÁDY

SLOVO BISKUPA  FRANTIŠKA VÁCLAVA K NOUZOVÉMU STAVU 

ZAMYŠLENÍ P. MARKA OTO VÁCHY

Mimořádnou situaci nouzového stavu, ve které se nemůžeme scházet k nedělním bohoslužbám v kostele, můžeme využít ke společné modlitbě v rodině. Nabízíme jeden návrh, jak je možné takovou nedělní modlitbu v rodině prožít. Kromě toho jsou v návrhu ke stažení připojeny ještě další texty k soukromé či společné modlitbě jako například Modlitba důvěry papeže Františka, nebo Litanie ke svatým z ochranu zdraví.

MODLITBA V RODINĚ

MANUÁL PRO DOMÁCÍ NEDĚLNÍ BOHOSLUŽBU

LITURGIE

MŠE SV. ONLINE

o. Petr, o. Jan