PRÁZDNINOVÉ AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

CHALOUPKA 2019

O prázdninách se naše schola a scholička vydá na již tradiční týdenní Chaloupku, která je pro děti odměnou za celý rok. Tento rok se bude konat ve Velkém Újezdu od 19.8. do 25.8.2019. Celý týden bude veden v duchu tématu, který je pro děti prozatím překvapením. Chaloupka bude plná her, tvoření, zpívání a společných modliteb. Více informací na plakátku ZDE.

TÁBOR HARTA

Mládež hlučínské farnosti se letos o prázdninách vydá, jako každý rok, pod stany na břeh Slezské Harty. Letošním tématem 14 dnů je „Boj o Oberon“. Již z názvu je patrné, že se děti ani vedoucí nudit nebudou!

Cílem tábora je strávit 2 týdny obklopeni přírodou a přáteli. Ne malý čas budeme trávit také na lodích. Táborníky čeká spousta her, zábavy, duchovního programu a hlavně dobrodružství, na které budou vzpomínat nejen do konce prázdnin! Více informací na plakátku ZDE.