NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ

Tento týden začíná 13. ročník Národního týdne manželství, který nese motto „Zabijáci manželství a jak se jim bránit“. Každý rok se v rámci tohoto týdne koná více než 100 akcí po celé ČR. Jejich přehled můžete najít na stránkách www.tydenmanzelstvi.cz, kde mohou místní pořadatelé registrovat i své akce v rámci Národního týdne manželství a dát tak o nich vědět ostatním. Během Týdne manželství 2019 budou také na více než 50 místech po celé ČR probíhat Manželské večery v rámci iniciativy „Zveme Česko na rande,“ jejíž je Národní týden manželství partnerem.

Také v naší diecézi se koná několik zajímavých akcí, které připravila jak Centra pro rodinu, tak i samotné farnosti. Jejich přehled najdete na konci článku. Ve farnosti Kobeřice u Opavy se na Národní týden manželství připravují důkladně již druhým rokem.

Více informací na: 

www.doo.cz

www.tydenmanzelstvi.cz